Vyhľadávať v tomto blogu

Klasický relax v PreRelax -Thai Exclusive Centre.

Aj keď PreRelax -Thai Exclusive Centre nevyzerá na prvý kuk až tak vábne, opak je pravdou, užijete si v ňom hotové nebíčko. Na výber máte z klasického relaxu alebo klasického raja, názvy predávajú. :)


Jedným z našich firemných benefitov je testovanie zliav namiesto mňa a tak si naša personalistka Alenka zašla na "klasický relax". Až tak veľmi rozmaznávať ju zase netreba. :)

A čo ju v klasickom relaxe čakalo?
- 30 minútová celotelová klasická masáž s liečivým bylinkovým olejom 
- rašelinový zábal - 20 minút
- kyslíková terapia - 30 minút
- fínska sauna - celodenný neobmedzený vstup
- infra sauna - celodenný neobmedzený vstup
parný kúpeľ - celodenný neobmedzený vstup
- inclusive počas celého pobytu v SPA centre

Na úvod si prejdete masážou, na tú príďte presne, ak budete meškať (ako my), masáž vám skrátia o daný čas, lebo hneď po vás nasleduje ďalší záujemca. A masáž vraj bola skvelá, pani masérka Alenke presne povedala, v čom je problém, prečo ju čo bolí a celé telo jej poriadne premasírovala. 

Na rad prichádza rašelinový zábal. Na chrbát vám položia rašelinové vrecúška, ktoré najskôr chladia, a a na ne zohriaty parafínový nosič tepla, ktorý rašelinu postupne prehrieva až na teplotu 44°C. Prikryjete sa a 20 minút budete len sladko relaxovať.  

V cene kupónu je aj kyslíková terapia. Jediné, za čo si tu priplatíte, je hadička do nosa, ktorá stojí 1 euro. Po dobu 30tich minút budete inhalovať zvlhčený medicínsky kyslík a budete sa cítiť ako znovuzrodený.

Ak máte chuť rozmaznávať sa ďalej máte v dispozícii ešte parnú, fínsku a infra saunu. Alenka tu strávila krásne tri hodiny a keby ju doma nečakala Foxy, ktorú bolo treba akútne vyvenčiť, asi by tam bola doteraz. 


PreRelax -Thai Exclusive Centre
Pod Záhradami 62
841 02 Bratislava IV
Tel.č.: 0948 666 444
Otváracie hodiny:
Po-Ne: 10:00 -22:00

2 komentáre:

Anonymný povedal(a)...

Súhlasím s Alenkou, je tam skvele a stále sa tam rada vraciam aj s priateľmi :)

Anonymný povedal(a)...

Sikovne dievca - testovanie zliav. Koho by to napadlo ;-)