Vyhľadávať v tomto blogu

Zábava v Ice Bar AMUNDSEN

Chcete sa opiť a poriadne zabaviť tak trochu inak? Klasické vysedávačky v baroch už nie sú cool, v ice baroch práve naopak! V Ice bare Amundsen na Dunajskej sa budete cítiť ako na severnom póle.


AMUNDSEN Ice Bar je naozaj jedinečný - všetko od baru cez stolíky, kreslá, poháre a dekorácie je vyrobené z ľadu. Celý bar je postavený z 250 ľadových blokov na ploche 70 m². Stavali ho 10 chlapi, 2 týždne, ľad naň potrebný zbierali dva roky. Nie je to len tak.
V bare je konštantná teplota –5°C, keď sme tam boli my bolo –7°C. A oblečenie určite nepodceňte. Dajú vám síce poriadnu pérovku, baranicu a rukavice, obliecť si dlhé nohavice a teplé ponožky však nie je na škodu. Ja si chodím už mesiac v holých členkoch a tu som to poriadne oľutovala.


Kupón zahŕňa:
  • vstup do Amundsen Ice baru pre 1 osobu
  • 1 x drink ice shot podľa vlastného výberu (čistá vodka, miešaný nápoj z vodky alebo pivo Heineken)
  • zapožičanie špeciálnych termo oblekov a rukavíc
A viete čo je najlepšie? Rozbíjanie pohárov! Dopijete shot, pohár hodíte zo všetkých síl o zem a nikto na vás nebude kričať ani nič podobné. Prípadne si môžete zahrať hru a prázdnym ľadovým pohárom triafať do zvončeka. 

Ako sme si užili 20 minút v Ice bare my si môžete pozrieť na videu. A časový limit. To je dôležité. Zo zdravotného hľadiska sa pobyt dlhší ako pol hodinu neodporúča.AMUNDSEN Ice Bar
Dunajská 8
811 08 Bratislava
www.icebar.sk
Otváracia doba:
Po – Štv 17:00 – 23:00
Pia – So 17:00 – 03:00
Ne 12:00 – 22:00

2 komentáre:

TheBeautyBananas povedal(a)...

Super fotky velmi zaujimavy blog ;)

Zuz povedal(a)...

ďakujem! :)